Zážitok pre deti na Masarykovom dvore 

Na Masarykovom dvore si na svoje prídu všetky vekové kategórie. Pre tých najmenších sú k dispozícii detské ihriská, človeče v životnej veľkosti, ale i mnoho ďalších zábavných aktivít. Svoje ratolesti môžete pohodlne kontrolovať pri chutnej káve z terasy reštaurácie odkiaľ je výhľad na celý areál.

Aktívne sa detičky môžu vyžiť aj pri koníkoch, ktoré môžu v stajni nielen vidieť a pohladkať , ale sa môžu na nich aj povoziť so skúseným inštruktorom.

Zážitok pre deti v Parku Košútka 

Počas letnej sezóny sa Park Košútka mení na adrenalínový park, kde najväčšou atrakciou je ZipWire – najdlhší zjazd na kladke na Slovensku, ktorý vám so svojou dĺžkou 451 m vyrazí dych. Spusťte sa do prázdna a dosiahnite rýchlosť 50 km / h vo výške takmer 40 metrov nad zemou. ZipWire je nezabudnuteľný zážitok, ktorý si musí skúsiť každý!

Pre rodiny s deťmi sú v ponuke športoviská pre futbal a volejbal, detské ihrisko s pieskoviskom, nafukovací hrad a trampolíny. Počas letných prázdnin je v stredisku organizovaný detský letný tábor pre deti od 5 do 14 rokov. V stredisku sa nachádza minifarma s domácimi zvieratkami, a to ovečkami, kozičkami i prasiatkami.

Novovybudovaný lanový park pre deti a dospelých je vhodným aktívnym relaxom. Zvoľte si náročnosť, dĺžku a prekonajte 17 prekážok rôznych obtiažností, ktoré sú situované v tichom prostredí v lese nad potokom. Pre menej odvážnych a deti sa nachádza v lanovom parku malý ZipWire, ktorý sa nachádza tesne nad zemou a má dĺžku približne 20 metrov.

V lete je Košútka známa i pre svoje downhillové trasy, na ktorých sa rozprestiera Absolute Bikepark Košútka.  

 

Masarykov dvor

Masarykov dvor, Vígľaš-Pstruša, Slovensko

Park Košútka

Skicentrum Košútka, Slanecká, Hriňová-Malý Slanec, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aktívny zážitok”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.