Sieť bicyklových požičovní je umiestnená v novootvorenom obchode a cyklopožičovni Cyklology v Detve. Záujemcovia si môžu zabezpečiť prostredníctvom  rezervačného systému dopravu bicyklov a celého vybavenia kamkoľvek v rámci celého Podpoľania. Na zapožičanie je k dispozícii 18 bicyklov, takže na výlet môže vyraziť aj viacero rodín naraz.

REZERVAČNÝ SYSTÉM : CYKLOLOGY POŽIČOVŇA ELEKTROBICYKLOV

Pre návštevníkov regiónu, turistov a samozrejme aj pre domácich obyvateľov je určená sieť bicyklových a elektrobicyklových SMART požičovní. Projekt Oblastnej organizácie cestovného ruchu Turistický Novohrad a Podpoľanie nadväzuje na už vytvorenú cyklistickú infraštruktúru na Podpoľaní a má ambíciu stať sa výraznou pridanou hodnotou v rámci cestovného ruchu v regióne.

Práve Podpoľanie je vhodné najmä pre pešiu turistiku a cykloturistiku. Návštevnosť regiónu každoročne rastie, aj preto sa venuje zvýšená pozornosť zdokonaľovaniu turistickej ponuky regiónu.

Kúpu 18 bicyklov s GPS a kompletným doplnkovým príslušenstvom podporil sumou 35-tisíc eur Banskobystrický samosprávny kraj, Oblastná organizácia cestovného ruchu Turistický Novohrad a Podpoľanie prispela sumou 3 500 eur.

Slávnostné predstavenie projektu sa uskutočnilo koncom júna a zúčastnil sa ho aj predseda BBSK Ján Lunter. Podľa neho je Podpoľanie malebný región, ktorý sa jednoznačné spája s tradíciami a s krásnou prírodou. „Podpora cykloturistiky v kraji patrí medzi naše priority, preto sa teším, že sme mohli spoločne zrealizovať tento projekt. A rovnako je v našej pozornosti rozvoj udržateľného cestovného ruchu,“ povedal Ján Lunter.

CENNÍK

CELODENNÉ POŽIČANIE ELEKTROBICYKLA ……………30 eur

POLDEŇ POŽIČANIE ELEKTROBICYKLA…………………. 20 eur

viac informácií o cene priamo u CYKLOLOGY

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Požičovňa elektrobicyklov CYKLOLOGY (projekt E-bike región Podpoľanie)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.