Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je jediný svojho druhu, zrekonštruovaný z ruín, víťaz ceny verejnosti súťaže „Stavba roka 2014“.

Hotel a zároveň národná kultúrna pamiatka poskytuje ubytovacie, stravovacie, kongresové a wellness služby v historických priestoroch stredovekého zámku. Hotel otváral svoje brány širokej verejnosti a  v roku 2014 a stal sa miestom kde sa snúbi história s modernými službami.

Dovoľte nám pozvať Vás do honosného panského sídla  s výhľadom na nádvorie hradu. Povedzte ÁNO v gotickej kaplnke alebo rytierskej sále a zažite rozprávkovú svadbu až do rána bieleho. Spojte minulosť s nádychom kongresov, seminárov a školení v krásnom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Vycestujte s rodinou, priateľmi a známymi v čase do stredoveku a zúčastnite sa prehliadky hradu s odborným výkladom.

Budova hradu je verejná, kde môžu vstupovať na vstupné nádvorie bezplatne aj hostia, ktorí nie sú hotelovými hosťami, aj s možnosťou prístupu do vnútra hradu.

Malí rytieri sa môžu potešiť aj suvenírov z hradu a na nádvorí ich čaká zaujímavý historický program.  Prehliadky hradu sa konajú v časoch 11:00,12:00, 13:00 a 14:00 v dňoch piatok až nedeľu

Jedinečná atmosféra v kombinácií s výbornou gastronómiou a kvalitnými službami Vám poskytne nezabudnuteľný zážitok.

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, že zázraky sa dejú.

 

KONTAKT:

Vígľaš č. 602, 962 02 Vígľaš, Slovakia

+421 45 52 45 795

  recepcia@grandviglas.com

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “THE GRAND VÍGĽAŠ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.