Oblastná organizácia cestovného ruchu Turistický Novohrad a Podpoľanie prichádza toto leto s novým projektom – kupónové knižky +1 Novohrad a +1 Podpoľanie. Cieľom projektu je zosieťovať pre návštevníkov atraktívne produkty nachádzajúce sa v regiónoch, ktoré sú najnavštevovanejšie najmä počas letnej sezóny.

Podstatou kupónovej knižky je, že jej majiteľ si môže na vlastnej koži vyskúšať zážitky typické pre naše regióny a zároveň získa voľný vstup pre jednu ďalšiu osobu. Za každý absolvovaný zážitok z kupónovej knižky získa návštevník pečiatku od poskytovateľa zážitku a ak bude mať celú kupónovú knižku vyplnenú pečiatkami od všetkých poskytovateľov, ako bonus získa okrem nových zážitkov z Podpoľania aj prekvapenie v podobe darčekového setu piva Masaryk od rezortu Masarykov dvor.

Región PODPOĽANIE patrí medzi najsvojráznejšie regióny na Slovensku. Táto očarujúca podhorská krajina vyniká prírodnými zaujímavosťami, množstvom lesov, potokov a minerálnych prameňov, ale aj jedinečnou a stále živou ľudovou kultúrou. Mestá, obce Podpoľania a laznícke usadlosti rozptýlené na úpätí Poľany ponúkajú jedinečnú nedotknutú prírodu, stretnutia s tradíciami a čaro vidieckeho života. Celok dotvára závan nového a moderného života, čo regiónu dodáva súčasný náhľad do tradičnej kultúry.

V kupónovej knižke +1 Podpoľanie sa môžete tešiť na tradičné zážitky ako vyšívanie krivou ihlou, zbieranie byliniek na Hriňovských lazoch, fotenie v tradičnom kroji, ale aj okúsite aj čosi netradičné pre tento rázovitý región ako je precvičovanie jogy na amfiteátri v Detve či prehliadka pivovaru v srdci Podpoľania.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým našim partnerom, ktorí stoja sa zrodom tohto projektu. Aj vďaka nim čoraz viac turistov zavíta do regiónu Novohrad a Podpoľanie, aby zažili niečo čo nikde inde nenájdu.

Zľavové knižky si budete môcť zakúpiť prostredníctvom www.zahoramizadolami.sk

Zľavová knižka +1 Podpoľanie má aj  svoju „sestru“ +1 Novohrad, viac o nej sa dozviete na https://regionnovohrad.sk/polozka/leto-plne-zazitkov-v-regione-novohrad/

#zbieram +1

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Leto plné zážitkov v regióne Podpoľanie”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.