(1 recenzia zákazníka)

REGIÓN Podpoľanie krásny to kraj v srdci Slovenska, ktorý si v priebehu dejín všimli umelci rôznych žánrov. Malebný kraj so svojou dominantou Poľanou, v ktorej tieni sa skrývajú rozľahlé lesy a horské lúky, dravé vodné toky, množstvo zveri… Tieto krásy dlho čakali na svoje objavenie a my im chceme v tejto snahe pomáhať. Náš areál vo Vígľaši, ktorý ponúka nielen ubytovanie a wellness, bol vybudovaný a stavia na tradíciách svojho „rodného kraja“.

Chcete si zajazdiť, chcete si zašportovať alebo si jednoducho oddýchnuť? To všetko je na Masarykovom dvore možné, takpovediac, pod jednou strechou. Pre skúsenejších z vás ponúka jazdenie na jazdeckých koňoch v krytej jazdiarni alebo na vychádzkach do prírody. Pre tých z vás, ktorí kone doteraz obdivovali len pevne stojac na zemi, ponúka jazdeckú školu, ktorá vás privedie bližšie k týmto ušľachtilým zvieratám. Okolie ale nemusíte spoznávať len z chrbta koňa, môžete si ho pozrieť aj počas vyhliadkových jázd na pohodlných kočoch.

Ak si chcete jednoducho len oddýchnuť a zrelaxovať, WELLNESS CENTRUM je pre vás tá správna voľba. Je to miesto, kde si môžete dopriať regeneráciu a oddych počas celého roka. K dispozícii je bazén, vírivka, rôzne typy sáun, tepidárium a ďalšie možnosti pre oddych a relax. Wellness centrum sa nachádza doslova niekoľko krokov od penziónu, hneď vo vedľajšej budove.

Masarykov dvor poskytuje služby pre každého, kto chce spoznávať atrakcie, cyklotrasy regiónu Podpoľanie či už z chrbta krásneho koňa, zo sedla bicykla alebo na viac či menej náročných túrach po okolí – v lete peších, v zime na bežkách alebo snežniciach. Vo výbere pre vás najvhodnejšej alternatívy vám ochotne pomôže vyškolený personál Masarykovho dvora, ktorý vám poskytne informácie o najzaujímavejších atrakciách okolia.

Elegancia a štýl snúbiace sa v priestoroch Masarykovho dvora sú ideálnym miestom pre usporiadanie vášho veľkého dňa či už plánujete veľkú tradičnú svadbu, malé komorné posedenie v kruhu najbližších, alebo firemné podujatia, akcie, prezentácie či porady.

Toto všetko v spojení s pohodlným a štýlovým ubytovaním s počtom 84 pevných lôžok a tradičnou gastronómiou v reštaurácii pre vás vytvorí vhodné podmienky na relax a aktívny odpočinok. V reštaurácii na Vás čaká lahodný kulinársky zážitok z tých NAJchutnejších tradičných jedál, ale i poľovníckych špecialít, ktoré sú ocenené regionálnou značkou Podpoľanie.

PREDAJNIČKA U MASARYKA

Súčasťou areálu Masarykovho dvora je aj predajňa, v ktorej ponúkajú tradičné výrobky Podpoľania, napríklad mliečne výrobky z Masarykovho dvora alebo z mliekarne Koliba z Hriňovej ako syry, jogurty, maslo, mlieko, ďalej majú v ponuke mäsové výrobky, čerstvé pečivo a ďalšie potraviny. Nájsť môžete aj drevené a rôzne iné suveníry z podpolianskeho regiónu.

 

Pstruša 339, 962 02 Vígľaš

+421 45 524 46 00

recepcia@mdvor.sk

MASARYKOV DVOR sa teší na Vašu návštevu!!

Masarykov Dvor

Masarykov dvor Pstruša 339, 962 02 Vígľaš

Web

1 recenzia k Masarykov dvor

  1. Elena

    Ja s manželom sme dostali od našich detí welnes pobyt ktorý bol fantastický personál veľmi ústretový strava vynikajúca welnes veľmi dobrý určite odporúčam každému a prajem vám veľa spokojných zákazníkov

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.