Nechajte sa odviesť za tými najkrajšími zážitkami skibusmi!!

Využite komfortnú a ekologickú jazdu SKIBUSOM NOVOHRAD – PODPOĽANIE k upravovaným bežkárskym tratiam a do rodinných lyžiarskych stredísk. Vďaka skibusu sa môžete pohodlne prepraviť a užiť si lyžovačku, bežecké lyžovanie a zimnú pohodu v lyžiarskych strediskách na Podpoľaní.

Skibus Šalgotarján – Kokava Línia zavezie lyžiarov do štyroch lyžiarskych stredísk do jedinečného kraja Biosférickej rezervácie Poľana – Ski centrum Košútka, Lyžiarske stredisko Kočanda, Lyžiarske stredisko Zerrenpach – Látky, Lyžiarske stredisko Kokava-Línia. Pre priaznivcov bežeckého lyžovania je v ponuke aj špičkovo upravený bežecký areál Látky – Mláky.

V Ski centre Košútka si môžete vychutnáť 4 zjazdovky rôznych obťažností vhodné pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov i pokročilých lyžiarov spolu s jedinečnými panoramatickými výhľadmi na hriňovské lazy a Podpoľanie. Pre vyznávačov adrenalínu je v stredisku vybudovaný SnowPark so skokmi, railmi a ďalšími prekážkami. Samozrejmosťou sú skúsení lyžiarsky inštruktori, lyžiarska škola a škôlka ako aj požičovňa a servis lyží, snowboardov, obuvi a doplnkov.

Lyžiarske stredisko Kočanda je ideálnym miestom pre lyžiarov začiatočníkov, ale najmä pre rodiny s deťmi, nakoľko ponúka príjemnú lyžovačku na dvoch menej náročných vlekoch. Lyžiarske stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 900 m n. m a celková dĺžka zjadoviek je cca 500 m.

 

Lyžiarske stredisko Zerrenpach – Látky  v areáli hotela ZERRENPACH Látky je rodinné lyžiarske stredisko so svahmi rôznych obťažností, s dvoma lyžiarskymi vlekmi s dĺžkou 1,2 km. Pre najmenších je k dispozícii lanový detský vlek s dĺžkou 70 m. Návštevníkom stredisko ponúka možnosť nočného lyžovania, zapožičanie lyžiarskeho vybavenia aj kvalitný SKI servis.

Lyžiarske stredisko Kokava-Línia v pokojnom prostredí Stolických vrchov je vhodné pre začiatočníkov, i pokročilých lyžiarov a rovnako má výborné podmienky pre rodiny s deťmi. V stredisku je k dispozícii 5 lyžiarskych vlekov a 1 detský lanový vlek s dĺžkou 50 m. Pre návštevníkov je zabezpečený SKI servis, požičovňa, úschovňa a pre najmenších lyžiarska škola.

Bežecký areál Látky – Mláky je vyhľadávaným strediskom bežeckého lyžovania v krásnej podpolianskej prírode. Pre návštevníkov je pripravených 10 km špičkovo upravených bežeckých tratí, ktoré vedú na najvyšší vrch Býkovo s nadmorskou výškou 1 111 m.n.m. Trate sú prepojené s lyžiarskym strediskom Zerrenpach – Látky, kde sa bežkári môžu ohriať pri teplom čaji.

CENA: cestovné spiatočné / 1 osoba

  • Šalgótarján – Kokava Línia: 5,00 €
  • Fiľakovo – Kokava Línia: 5,00 €
  • Lučenec/Vidiná/ Lovinobaňa/Mýtna – Kokava Línia: 4,00 €
  • Hriňová – Kokava Línia: 2,00 €

V premávke – víkendy SOBOTA / NEDEĽA do 28.marca 2020

Grafikon 

 

Kúp si lístok na SKIBUS a zapoj sa do súťaže
„Skibusom za darčekom z kraja Za horami za dolami“

Ak sa chystáš na lyžovačku SKIBUSOM Novohrad – Podpoľanie  určite si kúp lístok online na stránke Za horami, za dolami a zaregistruj sa na odber noviniek (newsletter Za horami, za dolami). Automaticky budeš zaradený do súťaže o balíček jedinečných darčekov z kraja ZA HORAMI, ZA DOLAMI.

Žrebujeme 31.3.2020!

Sleduj  Za horami, za dolami 🙂 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SKIBUS NOVOHRAD – PODPOĽANIE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.