Bikepark Košútka láka návštevníkov na adrenalínový zážitok!!

 

Domáci, ale i zahraniční milovníci adrenalínu  prichádzajú na Podpoľanie, aby si zajazdili extrémny adrenalínový zjazd na bicykloch – downhill v Bikeparku Košútka, ktorý má viac než 8 kilometrov tratí rôznych obtiažností. Na jednej z piatich tratí sa jazdia Majstrovstvá Slovenska v downhille aj Slovenský pohár.

Zaskáču si tu skúsení jazdci, pre ktorých sú k dispozícii skoky s vysokou obtiažnosťou. Menej skúsení dokážu skoky obísť a jazdia po menej náročných tratiach. Bikepark má k dispozícii aj lyžiarsky vlek, ktorý v lete slúži bikerom, ktorých vyváža na kopec. Bikeri sa naučia pripnúť na vlek tak, aby bezpečne vyšli na kopec. Kto naberá kondíciu, vyšliape si hore po vlastných značenou lesnou cestou.

Pre návštevníkov s väčšími deťmi Bikepark Košútka ponúka úplne nový pupm track a pre drobcov skill park. Kto príde bez bicykla, môže si požičať  značkový zjazdový Scott bike. Kto sa bicyklovať nevie, alebo sa chce naučiť jazdiť v náročnejšom teréne, pre toho je určená MTB cykloškola, kde pod vedením skvelého trénera získajú jazdecké zručnosti decká aj dospelí.

Bikepark ponúka nádherné výhľady na Biosférickú rezerváciu Poľana, Hriňovské lazy, ale i na úpätie Tatier.

Terrabike na návšteve BikeParku Košútka

Ahojte cyklisti, navštíli sme BikePark Košútka pri mestečku Hriňová. 🙂 V areáli je vybudovaných päť tratí pre začiatočníkov a pokročilých bajkerov. Dĺžka tratí je až osem kilometrov. Výstavba parku trvala dva roky a chalani na ňom robia dodnes, a neustále ho vylepšujú. Viac sa dozviete vo videu.

Uverejnil používateľ Terrabike Streda 22. júla 2020

Už len prísť, skúsiť a zažiť adrenalín na Košútke.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bikepark Košútka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.